Тест по украинскому языку.

Garusha123 Ученик (27), на голосовании 3 года назад
1. Ім'я Лесі Українки вперше з'явилося у журналі :

А „Житє і слово”

Б „Дзвінок”

В „Народ”

Г „Зоря”

2. Пора року, представлена в пролозі „Лісової пісні” :

А літо

Б весна

В зима

Г осінь

3. Слова „я маю в серці те, що не вмирає!” належать :

А Лукашу

Б Перелеснику

В Мавці

Г Русалці Польовій

4. Знайдіть НЕправильну відповідь

Художні особливості драми-феєрії „Лісова пісня Лесі Українки”:

А Особлива роль ремарки в драмі-феєрії.

Б Поєднання двох світів — реального і фантастичного.

В Використання символічних образів

Г Простота і водночас вишуканість стилю

Д Афористичність мови

5. Назвіть термін, визначенням якого є: драма, в якій відбуваються незвичайні, неймовірні перетворення, а поряд з людьми діють постаті, створені їхньою уявою. (Драма-феєрія)

6. Знайдіть відповідність між образом та його символічним змістом :

1 Дядько Лев 2 Мати Лукаша 3 Килина 4 Лукаш А Первісне значення імені — „народжений при сході сонця”, світло. Символізує складність людських поривань до ідеалу, приклад того, як засмоктує людину буденщина Б Уособлення обмеженої людини, яка вбачає щастя у володінні майном і примноженні власності В Уособлення духовності і краси Г Втілення обмеженості, приземленості, нещирості, лицемірства і бездуховності Д Совість, яка чинить суд над життям

7. Установіть послідовність подій казки-феєрії „Лісова пісня” :

А В дуплі старої верби прокидається Мавка

Б Мавка з'являється на подвір'ї в дядька Лева

В Лукаш і дядько Лев збираються будувати хату

Г Мавка перетворюється на вербу
Голосование за лучший ответ
Кис мис*ка Оракул (56681) 4 года назад
Молодец, всё правильно сделал.
☠.☠.☠.☠. Оракул (63842) 4 года назад
Навіщо він потрібен?! Це вигаданий мову!
Не справжній! Поляки постаралися!
inga zajonc Искусственный Интеллект (185690) 4 года назад
Кому-то ещё интересна эта лесбиянка?