Метод «Диво в решеті»

Олег Яковец Ученик (174), на голосовании 3 года назад
Випишіть спочатку ті словосполучення, у яких треба виділити комами вставні слова, потім ті, де немає вставних слів і, отже, не потрібні жодні розділові знаки.

Усе – таки зроблю; стовбичив майже годину; ощадливості на жаль немає; щось мабуть станеться; навіть не подумав про це; дно здавалось поглибшало; деколи буває задумуюся; кмітливість отже потрібна; стало нібито тихо; може прийду; огріхів до речі було чимало; дивним здавалось те мовчання; славо кажуть не впіймаєш; всіляко кажуть люди; щоправда були не всі; збиралися очевидно давно; тяжко буває часом.
Голосование за лучший ответ
виктор михеев Мыслитель (6061) 4 года назад
ты на российском сайте, тут никто мовы не знает
АЗ Искусственный Интеллект (195314) 4 года назад
Сначала запомни, что москали не изучают
галицкую гвару свидомых.