Помогите пожалуйста решить задачу по праву

Ivanka Manson Гуру (4733), на голосовании 3 года назад
Після автокатастрофи у дружини Возного стався стійкий психічний розлад. У подружжя Возних було двоє дітей. За позовом Возного шлюб було розірвано, про місце проживання дітей у рішення суду не йшлося. Возний за кілька місяців зареєстрував інший шлюб і обидвох доньок забрав до себе. Колишня дружина Возного, інвалід І групи, переїхала на проживання до своїх батьків і за кілька місяців одну з доньок забрала. Батько сплачував аліменти на цю дитину і часто приїжджав до неї. Оскільки дитиною фактично опікувалася бабця, то баба звернулася до органу опіки та піклування про призначення її опікуном дитини. Коли батько дізнався про те, що бабця призначена опікуном дитини, звернувся до суду про оскарження такого рішення органу опіки та піклування.

Дайте аргументований висновок по справі.
Голосование за лучший ответ
Иван Сараев Оракул (64725) 3 года назад
Это российский развлекательный проект. По праву Украины лучше консультироваться на подобных украинских ресурсах.
Юлия Лакоткина Просветленный (39572) 3 года назад
Даний сайт належить РФ. так, що звертайтеся з цих питань до юристів у своїй країні.