Напишите пожалуйста текст русскими буквами

Бог Ято Ученик (10), на голосовании 4 года назад
The cant be many people around the world who haven't heard of LEGO .
These colourful plastic bricks have been a childrens favorite for many yers.
You can build just about anything with LEGO bricks - cars, houses, castles, spaceships- and a trip to Legoland California will shou you that anuthing is possible with LEGO. Among the attractions at Legoland California is Dinos island .
Before you leave Legoland California, be sure not to miss Miniland USA
Голосование за лучший ответ
Michael✯Angel Высший разум (129476) 4 года назад
забей в гугл переводчик и нажми на значок динамика
или в любую читалку
---
добрая тетенька тебе все громко и четко произнесет