Нужно в этом тексте изменить 1 - 2 предложения, чтобы в них появился Present Perfect.

Даша Сороко Знаток (290), на голосовании 4 года назад
Hello! Our company is now undergoing some changes. Our owner has changed. But this will probably give us a chance for new deals. We can also get a good investment in our inventions. The new owner has good relations with the government. Also, our power has changed, it has become more decentralized. We hired a financial and creative director to help. Our employees will become a little freer in their work.
Голосование за лучший ответ
Mr.White Мудрец (14724) 4 года назад
Я насчитал у тебя 3 предложения с Present Perfect.Хватит?