Задача із судових і правоохоронних органів номер 2

Жанна Українець Ученик (92), на голосовании 5 лет назад
До Київського обласного суду надійшла позовна заява від громадянина В. Про поновлення його на роботі у зв'язку з незаконним звільненням Гр. В у суді пояснює, що вважає некомпетентним місцевий суд і тому відразу звертається до апеляційного суду.
Дайте юридичну консультацію Гр. В
Голосование за лучший ответ
Оксана Иванова Мудрец (11551) 5 лет назад
это российский портал. иди на свои. здесь вам могут дать консультацию про законы РФ
Лентяй Искусственный Интеллект (166105) 5 лет назад
Задайте свой вопрос на сайте, который посещают украинские юристы, тут таковых нет.