Люди! Проверьте на наличие ошибок вот это текст, пожалуйста!

Влад Кирюткин Знаток (288), на голосовании 5 лет назад
Hello! Today I will tell you about the future of pocket money and how children will use it.I think my kids will need more pocket money than I do. And in order to earn this pocket money, they will certainly have to work not with their hands, but with their minds. I believe that in the future pocket money will be earned on the Internet, because for the future generation there will be great opportunities for self-development and the realization of dreams. And, of course, children will not pay in cash, and transferring money to the card. I also think that future generations will spend money wisely investing in their further development...And to summarize, I want to say that I do not see anything bad in the teenage earnings and I think it will be a great opportunity to gain new experience..
Голосование за лучший ответ
Админскиебудни Мастер (1215) 5 лет назад
Первая ошибка: На русском всё должно
Влад КирюткинЗнаток (288) 5 лет назад
Твоя остроумная шутка (нет) никому не сдалась... Гнилая площадка для гнилых людей... Но к сожалению других площадок для размещения вопросов не знаю,..
АдминскиебудниМастер (1215) 5 лет назад
Есть. Яндекс. Google.
Влад Кирюткин Знаток (288) Молодец, спасибо, что ты такой похоже тупой либо любитель тролить бабушек...
Дмитрий Приходько Искусственный Интеллект (130604) 5 лет назад
для уровня 8 класса школы - очень даже ничего.
Влад КирюткинЗнаток (288) 5 лет назад
Я пока в 7 классе...) Ну думаю сойдёт)
Дмитрий Приходько Искусственный Интеллект (130604) ну пусть сойдет, только ты главное помни что это так же на английский похоже, как детские стишки на Шекспира или Лонгфеллоу.